Zajazd w Kołobrzegu

Zapraszamy na wczasy nad morzem
Prezentacja Prezentacja Prezentacja Prezentacja
Zapraszamy do Kołobrzegu

Zajazd Kasztelański znajduje się w zacisznej okolicy, około 100m od rzeki Parsęty, 2 km od morza i 1200 m od centrum Kołobrzegu.

W najbliższej okolicy znajdują się dwa pałace z przełomu XIX i XX wieku, oraz jeden z najstarszych zabytków Pomorza Zachodniego - kościółek Jana Chrzciciela, wymieniany w kronikach już w 1222 roku. Wokół znajdują się szlaki piesze i rowerowe.

Pensjonat otacza duży, ogrodzony park. Zapraszamy do pokoi dwu - i trzy osobowych z oddzielnymi łazienkami i TV. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i zawsze staramy się dostosować nasze usługi do potrzeb naszych Gości. Możliwość wykupienia posiłków. Zapraszamy Gości również ze zwierzętami.

Zapraszamy do spokojnego, niczym niezakłóconego wypoczynku. Istnieje również możliwość wynajęcia domku letniskowego z pełnym wyposażeniem (łazienka, aneks kuchenny, TV, dwa poziomy, wykończony w drewnie), usytuowanym w części parkowej. Parking znajduje się na terenie ogrodzonej posesji. Zapraszamy również do korzystania z profesjonalnego grilla, znajdującego się na terenie parku, nad łąką, z widokiem na rzekę Parsęte.

Nasi Goście mogą również spędzać wieczory przy ognisku. Organizujemy również imprezy okolicznościowe, szkolenia, konferencje, kursy i inne. Gwarantujemy pełny spokój i ciszę.